Výroba elektronických zařízení od roku 1996.

Tiskárenská 1277, 672 01 Moravský Krumlov

Technologie

Výrobní technologie

Navíjení transformátorů, tlumivek a cívek

V rámci našeho centra pro navíjení disponujeme navíjecími stroji pro válcové cívky, transformátory, toroidní tlumivky a letování provádíme v letovací lázni. Mimo to máme vlastní lakovnu, vytvrzovací pece a testery.

Desky plošných spojů

Osazování je pro nás důležitou činností, proto máme nyní osazovací stroje ESSEMTEC FOX, k dispozici reflow pec JUKI, dispensery, sítotisk, pájecí vlnu a kontrolu Mirtec a stále tyto technologie dopňujeme o nové, abychom byli co nejflexibilnější.

Kabelová konfekce

Specializujeme se na výrobu kabelů s kontakty malých rozměrů typu Pico, PH, terminály MOLEX, JST, TE CONNECTIVITY, HIROSE, AMPHENOL apod. Mimo celé škály krimpovacích kleští disponujeme nástroji do krimpovacího stroje Mecal. Pro přípravu kabelů používáme zařízení od firmy Schleuniger.

Vyrábíme také kabely s letovanými konektory FISCHER, HARTING, HARWIN, LEMO a další.

Mechanická a strojní výroba

Na začátku byla tato sekce pouze pro podporu naší výroby. Postupem času jsme rozvíjeli činnost i jako službu a podporu našim zákazníkům. S novými požadavky a nástupem nových technologií se z této záležitosti stal zcela samostatný úsek, kde jsme mimo jiné také schopni vytvořit počítačové návrhy ve 3D. Naše specializace zahrnuje i malosériovou výrobu – obrábění, svařování, …