Jsme s vámi 
již 25 let

1996 - 1998  Naše začátky

5. února 1996 vznikla naše společnost V.P.S.-Elektro s.r.o., s původním sídlem v Moravských Knínicích. Zde jsme začali naše první navíjení transformátorů 
a následně jsme získali certifikaci ISO na management kvality v oboru výroby elektrických součástí a jejich kompletací ...

Více o našem příběhu
Vývoj a výroba komponent

Naší hlavní činností je návrh, vývoj a výroba komponent, a to především v rámci osazování desek plošných spojů (DPS), navíjení toroidních tlumivek, transformátorů a dalších vinutých dílů, a také kabelové konfekce.

více
Co vše umíme vyrobit

Mimo služby se také posouváme ve vývoji vlastních výrobků, a to především v odvětví LED Light, takže vám rádi poradíme s výběrem zdrojů AC/DC, LED modulů a svítidel, nebo vám rovnou nějaké vyrobíme dle vašich představ.

více
Distribuce

Distribuujeme produkty na bázi ozonu a UV-C  světla , které zbavují vzduch od virů, bakterií a dalších mikroorganismů. Rádi vám poradíme s výběrem nejideálnějšího řešení přímo do vašich prostor.

více

Formulář pro rychlý kontakt

S čím vám můžeme pomoci? 
Napište nám, obratem vám odpovíme.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.
Zprávu se nepodařilo odeslat. Opravte prosím chyby a zkuste to znovu.

VÝBĚR Z NAŠICH REFERENCÍ

Díky vám se můžeme rozvíjet a s každou zakázkou se posouvat dál. 
I nadále budeme dělat maximum, abychom splnili vaše přání a požadavky, které budou vést ke spokojenosti a dlouhodobé spolupráci.

V.P.S. ELEKTRO, s.r.o.
Tiskárenská 1277672 01 Moravský Krumlov
IČ: 63494515  DIČ:CZ63494515
Spisová značka C22217 u RS Brno

další kontakty

V.P.S. ELEKTRO, s.r.o.
Tiskárenská 1277672 01 Moravský Krumlov