CO nabízíme

Komplexnost i individualita

Již 25 let děláme to, co nás nejvíce baví a naplňuje. Máme dlouholetou praxi v osazování desek plošných spojů, v navíjení toroidních tlumivek a transformátorů a ve výrobě kabelové konfekce. Zajišťujeme tak komplexnost i individualita jednotlivých řešení ke každé zakázce, abychom naplnili cíle a požadavky každého našeho zákazníka. Abychom mohli jednotlivé procesy kombinovat a měli proto vše potřebné, disponujeme také 3D tiskem a vlastní mechanickou a strojní výrobou, což nám dodává na flexibilitě a samostatnosti.

Jednotlivé činnosti děláme automaticky a každému zákazníkovi, který nás osloví, například s vývojem a výrobou toroidních transformátorů, maximálně vyjdeme vstříc. Zprostředkujeme veškerý materiál, který je pro danou zakázku potřebný a zajistíme maximální kvalitu odvedené práce u jednotlivých činností. Pokud má klient materiál již zajištěný, tak vše převezmeme a pustíme se do výrobního procesu, abychom finální požadavek naplnili v co nejkratším možném termínu.

Kvalitní česká výroba

Věříme, že naše Česká výroba, je symbolem kvality a šikovnosti našich lidí. Proto si stojíme za kvalitou výrobků, které pro své klienty vyvíjíme, vyrábíme a testujeme. Mimo jiné dodáváme naše služby i klientům, pro které jsme se stali distributory. Těmito klienty jsou slovenská firma Futuro Lighting a česká společnost OzonTech. Více o distribuci naleznete níže.

služby

Nabídneme vám komplexní řešení v rámci služeb od osazování DPS, přes navíjení toroidních traf a transformátorů, výroby kabelových konfekcí, až ke kovovýrobě nebo 3D tisku. Vše uzpůsobujeme individuálním požadavkům každého zákazníka.

Naše vlastní produkty

Jsme velmi kreativní, a proto umíme navrhnout jak standardní, tak i specifické LED moduly a svítidla. Jako součást těchto modulů a svítidel nabízíme i PWM regulátory nebo zdroje přesně pro daná zařízení.

distribuce

Distribuujeme produkty na bázi ozonu a UV-C světla, které zbavují vzduch virů, bakterií, spor a dalších mikroorganismů. Rádi poradíme s výběrem nejideálnějšího řešení přímo pro dané prostory. Produkty, které nabízíme, jsou ryze české a slovenské kvality.