DISTRIBUCE

Hledáte individuální řešení čištění vzduchu do vašich prostor?

Rádi vám vymyslíme optimální aplikaci za využití ozonových generátorů a uzavřených UV-C lamp podle toho, jak velké prostory potřebujete obsáhnout. Také čištění uzpůsobíme průměrnému počtu osob, které se v místnosti nejčastěji nachází. K dispozici jsou uzavřené UV-C lampy, které jsou plně certifikované za účelem čištění vzduchu za přítomnosti osob. Mimo jiné zajistíme i řešení za použití ozonových generátorů, které jsou ideální pro prostory větších rozměrů. Dají se také skvěle využít při čištění vody v bazénech, jezírkách nebo dalších zdrojích.

Ozonové generátory Aplikovatelnost obou typů přístrojů je opravdu široká. Často se využívají ve školách, školkách, kancelářích, bankách nebo ordinacích. Díky ozonovým generátorům je také možnost obstarat místnosti jako jsou například sklady, výrobní haly nebo jinak velké uzavřené komplexy. 

UV-C lampy od společnosti FuturoLighting ltd. jsou plně certifikované pro bezpečné použití za přítomnosti osob, o čemž si můžete přečíst více na samostatné stránce uzavřených UV-C lamp nebo na stránce certifikace. GermiTube získal v rakouské laboratoři OFI výsledky 95+ % účinnosti při eliminaci různých typů virů, bakterií a spor. Proto se dá považovat za velmi efektivní preventivní opatření, které zároveň jiným způsobem neškodí našemu zdraví, protože UV-C světlo je bezpečně uloženo v tubusu a nikudy neuniká. Zároveň nedochází ani k tvorbě vedlejších produktů, takže je použití bezpečné i pro rostliny v místnosti.

Použití ozonových generátorů má své zásady použití, nicméně se jedná o ozon vyrobený v té nevyšší kvalitě, za což byla společnost OzonTech, s.r.o. oceněna 1. místem na veletrhu ForArch 2021 v Praze. Ozon je látka, která se přirozeně vyskytuje v přírodě. Ve vyšších koncentracích nebo špatné výrobě může být samozřejmě zdraví škodlivá, nicméně při správné aplikaci je hojně využívána při čištění jezírek s rybami, kterým toto prostředí naopak prospívá, ve farmacii, v kosmetice a dalších.