ozonové generátory

Přemýšlíte, jakým způsobem vyčistit vzduch, vodu a materiály tak, aby se vaši zaměstnanci a lidé okolo cítili při práci komfortněji. Nebo jak předejít nutnému nahrazování vašich lidí v dobách sezónních viróz?

Podívejte se v této sekci, jak efektivně čistit prostory snad všech velikostí, materiály i vodu v bazénech, jezírkách a dalších objektech.

Jaké varianty nabízíme

Dostupné jsou varianty pro všechny typy místností se zapojením čištění vzduchotechniky. Také gnerátory na čištění vody. Vše záleží na konzultaci a vytvoření samostatné aplikace za daným účelem.

Vznik spolupráce

Díky dlouhodobé spolupráci se společností OzonTech, do jejichž přístrojů navíjíme toroidní transformátory, jsme se dostali až k distribuci jejich produktů. Generátory jsou tedy české kvality založené na principu tvorby ozonu díky skleněné trubici z materiálu Simax. Společnost tak garantuje kvalitní, nekontaminovaný ozon vysoké kvality.. Díky svým vlastnostem je možné obsáhnout prakticky jakoukoliv velikost prostoru, ve kterém dojde k odstranění prakticky všech mikroorganismů, které by mohly být pro zdraví škodlivé.

Firma OzonTech se zabývá výrobou velkého portfolia velikostí od těch nejmenších přenosných generátorů do bytů a malých prostor, až po ty velké, které zvládnou obstarat až několik tisíc m³ vč. vzduchotechniky a vodních ploch a zdrojů.

NĚCO MÁLO O OZONU

Mnohdy lidmi zatracovaná látka, o které se spíše dočtete, že je jedovatá a velmi škodlivá. Do jisté míry je to pravda, ovšem má spoustu kladů, díky kterým je opravdu hojně využívaný k dezinfekce prostor všech typů, vod, bazénů. Dokonce se využívá i jako součást kosmetických preparátů k urychlení hojení jizev, ekzémů a jiných zdravotních problémů.

Jedná se o silný oxidant, který vzniká přirozeně ve stratosféře v podobě ozonové vrstvy nebo jej při bouřkách můžeme zaznamenat díky jeho specifickému zápachu. Vzniká z okolního kyslíku za pomoci například blesku, kdy se od sebe atomy kyslíku oddělí a následně se začnou opět shlukovat a některé se sloučí do O3, nebo-li ozonu. Má vlastnosti především dezinfekční, ale také dezodorační, což znamená, že snižuje zápach. Sám se po určité době (přibližně 3 hodiny) začne rozkládat zpátky na kyslík. Na mikroorganismy působí tak, že od těch nejmenších se jejich likvidací na nich spotřebovává. Především rozkládá buněčné stěny, což je vynikající způsob, jak se zbavit virů, bakterií a spor v celé místnosti i na veškerých materiálech (denně používané kliky, pošlapaná podlaha, klávesnice a další).