SLUŽBY

Nabídneme vám komplexní služby od osazování DPS, přes navíjení toroidních traf a transformátorů, výroby kabelových konfekcí, až ke kovovýrobě nebo 3D tisku. Vše záleží na individuálním požadavku každého zákazníka. Přečtěte si více v jednotlivých sekcích, kde také naleznete galerie jednotlivých služeb a výrobků.

Komplexní řešení

Komplexní služby u nás znamená dvě věci. První je, že pro klienty zajistíme veškerý materiál i službu samotnou. Druhou věcí je, že nabízíme širokou škálu procesů, které v rámci jedné zakázky propojíme. To znamená, že například vyrobíme vinuté díly, které osadíme s ostatními komponenty na desky plošných spojů, proces propojíme s vyrobenými kabely a vše uložíme do finálního boxu. Klientovi tak předáme konečnou podobu, aby se nemusel o tento proces výroby dále starat.

Individuální řešení

Pokud si chce klient dodat vlastní šablony, materiál a další podklady pro výrobu, tak to není vůbec žádný problém. My zajistíme samotnou výrobu, ať už se to bude týkat pouze osazování desek plošných spojů, nebo výroby jakékoliv cívky nebo kabelové konfekce.

Pro naši větší flexibilitu a samostatnost v průběhu plnění zakázek nám slouží vlastní 3D tisk a mechanická a strojní výroba. Díky těmto procesům si obstaráme mnohé, trny pro vinutí, kostry a jiné, vlastnoručně.

Prohlédněte si jednotlivé služby, které nabízíme a přečtěte si více o námi využívaných technologiích. Chceme pro své klienty zajistit tu nejvyšší kvalitu, ať už se jedná o pořízené součástky a materiály, tak v rámci samotného procesu výroby. Jsme velmi důkladní a než zakázku vydáme našemu zákazníkovi, vše důkladně kontrolujeme a měříme. Chceme mít maximální možnou jistotu, že od nás odchází výrobky špičkové kvality.

Neustále pořizujeme nové stroje, abychom drželi krok s aktuálními trendy ve výrobních procesech. Díky tomu můžeme naplňovat široké portfolio poptávek, které k nám přicházejí.