doplňkové služby

Mechanická a strojní výroba

Na začátku byla tato sekce pouze pro podporu naší výroby. Postupem času se tato činnost rozvíjela i jako služba a podpora našim zákazníkům. S narůstajícími požadavky a nástupem nových technologií se z této záležitosti stal zcela samostatný úsek, kde jsme mimo jiné také schopni vytvořit počítačové návrhy ve 3D.

Naše specializace zahrnuje i malosériovou výrobu – obrábění, svařování. V rámci realizace některých zakázek jako komplexního řešení pro klienty, je mechanická a strojní výroba nedílnou součástí úspěšného provedení finálního produktu. 

l

Tvorba dokumentace

Dokumentaci pro výrobu můžeme vytvořit na základě podkladů od klienta nebo podle předpřipraveného modelu, který si důkladně prohlédneme a proměříme.

Vzorkový kusy

Velmi rádi vyrobíme vzorkové kusy, aby byly maximálně naplněny požadavky a představy našich zákazníků. Po konzultaci a případných úpravách bude zahájena sériová výroba

Co dále umíme

Umíme svařovat nerez metodou TIG, obrábíme plasty, ocel, mosaz, hliník, měď a další materiály. Jsme také schopni, v rámci kovovýroby, také nastřelovat hliníkové a nerezové trny (šrouby)

Možnost je také využití vámi poskytnutého materiálu a součástek. Pokud ovšem tuto možnost nemáte, my vám veškeré potřebné součásti zajistíme sami, pro vaše větší pohodlí.

Dále používáme například technologie značky GECAM.

3D tisk

Hledáte firmu, která by vám zajistila 3D tisk ať už jako individuálních finálních produktů nebo jako součást navazujícího procesu výroby?

Vše závisí na vašich představách, materiálu, účelu a místu využití, pevnosti a dalších parametrech.

Jaké máme možnosti

K dispozici máme 3D tiskárnu značky Průša MK3S, u které jsme, díky užívání plastových filamentů, schopni vytisknout velké množství a variabilitu tvarů. Jemnost tisku se pohybuje okolo 0,2 – 0-15 mm, ale jsme schopni dosáhnout až 0,05 mm. Zde je možný tiskový prostor  210mm×250mm×210mm.

Dále máme k dispozici Makerbot replicator Z18, který tiskne za pomoci vláknu MakerBot PLA. V tomto případě není problém tisknutelné oblasti o rozměrech 30,5 x 30,5 x 45,7 cm. Přesnost tisku je ± 0,2 mm.

V některých případech jsme podle potřeby schopni zajistit postprocesy vyhlazení finálních 3D výtisků, a to acetonem, speciálním lakem, nebo zaléváním pryskyřicí. Také je možné dobroušení či obrábění v naší mechanické a strojní výrobě.

Rádi pro vás vytvoříme návrh na 3D tisk v programu Autodesk Inventor, nebo váš vlastní návrh rovnou zrealizujeme.

3D tisk také hojně využíváme pro výrobu například koster nebo trnů pro navíjení toroidních tlumivek, transformátorů a jiných vinutých dílů.

galerie