kabelová konfekce

Aby pro vás byly naše služby komplexní, máme k dispozici vše důležité k výrobě kabelové konfekce. Pro tuto činnost máme na skladě různé typy a průměry drátů, bužírek a dalších součástí, abychom výrobu mohli provádět jak individuálně, tak jako proces dohromady s ostatními službami našeho portfolia. Díky tomu jsme flexibilnější v rámci zakázek, které takto můžeme pro klienta kompletovat, dle požadavků. Vzorkování pro nové zakázky je možné již od jednoho kusu. Jsme schopni vyrábět jako malé či střední série, tak i zpracovat větší množství kabelů.

Samostatná řešení

Kabely rádi upravíme a zpracujeme samostatně a s využitím vašeho materiálu.

Souhrnný proces

V tomto případě se jedná o proces, který zajistíme se vším všudy, včetně obstarání materiálu. Také jej zakomponujeme do kompletace zakázky, která může obsahovat vícero kroků, jako je osazovaní DPS nebo navíjení vinutých dílů.

Vlastní příprava dílů

Mimo standardních kabelů se specializujeme na výrobu konfekce s kontakty malých rozměrů typu Pico, PH, terminály MOLEX, JST, TE CONNECTIVITY, HIROSE, AMPHENOL apod.

Využívané technologie

Kromě celé škály krimpovacích kleští disponujeme nástroji do krimpovacího stroje Mecal. Pro přípravu kabelů používáme zařízení od firmy Schleuniger.

Vyrábíme také kabely s letovanými konektory FISCHER, HARTING, HARWIN, LEMO a další.