O NÁS

Jsme firma V.P.S. ELEKTRO, s.r.o., která začala působit primárně na českém trhu v únoru roku 1996. Naší doménou je výroba elektronických a elektrotechnických výrobků a komponent do různých oborů a odvětví průmyslu. Naše firma V.P.S. ELEKTRO, s.r.o. si velmi cení jak našich klientů a jejich spolupráce, tak zároveň svých zaměstnanců, kterým se snažíme zajistit příjemné pracovní prostředí s férovým přístupem.

Zpočátku jsme poskytovali pouze službu v rámci výrobních kapacit. S postupem času jsme začali pomáhat s vývojem a realizací do mnoha odvětví. V současné době se zabýváme výrobou, jak vlastních výrobků, tak i produktů na zakázku.

Firma je plní požadavky ve velmi širokém záběru na nejvyšší technické, logistické i komunikační úrovni a splňuje požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2015.

Zejména chceme být unikátním vývojovým, výrobním a technologickým centrem pro zákazníky, kteří hledají komplexní řešení. Ve firmě integrujeme vývojové, výrobní, projektové a servisní kapacity v oblasti elektroniky, mechaniky a světelné techniky.

Jsme firma, která se snaží dbát na naše životní prostředí a děláme vše proto, abychom minimalizovali zátěž a znečištění.